Popeyes oferuje kurczaki, aby pomóc podróżującym w stresie

Ostatnio pojawiło się wiele pytań na temat wsparcia emocjonalnego zwierząt podczas lotów. Czy powinny być ograniczone do niektórych ras? Czy powinny być certyfikowane?
Ale nikt nie pytał: czy powinny być smażone w głębokim tłuszczu?
Popeyes Louisiana Kitchen i tak odpowiedział, a teraz możesz odebrać pudełko „Emotional Support Chicken”, jeśli zdarzy ci się lecieć w tym sezonie świątecznym przez Terminal C na Międzynarodowym Lotnisku w Filadelfii.

Marka przyznaje, że trochę się cieszy z ostatnich wiadomości o zwierzętach wspierających emocjonalność, które niektórzy postrzegają jako ograniczające lęk dobrodziejstwa, podczas gdy inni uważają, że wykorzystują lukę prawną do przyprowadzania prawie każdego zwierzęcia na pokład samolotu bez przetransportowania ich przez oficjalne kanały.

Na dzień dzisiejszy Delta nie zezwala już na przyjmowanie szczeniąt i kociąt jako emocjonalnych zwierząt wspierających podczas lotów, a zwierzęta w dowolnym wieku nie mogą przebywać na lotach dłuższych niż 8 godzin. Dzieje się tak po zgłoszonym 84 procentowym wzroście liczby negatywnych incydentów – gryzienie, szczekanie itp. – z udziałem wsparcia emocjonalnego lub zwierząt służbowych na lotach Delta w 2017 r. w porównaniu z 2016 r.

Popeyes zapewnia Cię, że Kurczak Wsparcia Emocjonalnego, opracowany przez agencję kreatywną GSD & M, „może latać bez żadnych ograniczeń”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *