Obudowa do telefonu „zero waste”

Wcześniej trzeba było odłożyć telefon, aby zjeść większość posiłków, zamiast tego należy wybrać widelec lub łyżkę. Ale już nie. Sphoon i Phork to nowe akcesorium iPhone’a, które pozwala jeść i tweetować jednocześnie i nigdy nie przestawać, co jest wspaniałe lub przerażające w zależności od twojego punktu widzenia.

Ten projekt Kickstarter, to lustro ówczesnego społęczeństwa, które pochodzi od projektanta Siergieja Masta i inżyniera Thaechawata Treevitchukorna. I tak to wygląda, zestaw widelców i łyżek, które można przymocować do dolnej części niestandardowej obudowy telefonu. W tej chwili obudowa pasuje do obecnych, mniejszych iPhone’ów, takich jak 7, 8 i X, ale idealnie pasowałaby również do innych modeli.

Obudowa z łyżką i widelcem

Przyklej krótkie, kruche przybory do dolnej części telefonu, a możesz używać Sphoon i Phork do płynnego przechodzenia między gryzieniem a przeglądaniem. Niepokojące jest to, jak naturalny jest ruch. Gdy skończysz, oba narzędzia będą starannie wpasowane w tył obudowy, dopóki nie będą ponownie potrzebne. A ponieważ zawsze masz je przy sobie, gdziekolwiek masz telefon, celem jest ograniczenie korzystania z przyborów jednorazowego użytku i nieznaczna pomoc dla środowiska. Będziesz jednak chciał je umyć i prawdopodobnie zainwestować w wiele zestawów. Twórcy Sphoon i Phork szukają około 11 000 USD na finansowanie Kickstarter.

Więcej na https://www.geek.com/tech/sphoon-and-phork-are-eating-meets-tweeting-1771385/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *