https://www.ikea.com/

https://www.ikea.com/

Ikea namawia do zdrowego stylu życia, przez wysypianie się!

Ikea, globalna marka wyposażenia wnętrz, zachęca ludzi do poprawy snu w celu prowadzenia zdrowego stylu życia. Kampania zatytułowana „Świętujmy sen, codziennie” pokazuje, jak członkowie rodziny walczą ze snem z powodu światła i dźwięków dochodzących z okien, niewygodnych materacy i poduszek oraz brzęczącego telefonu późną nocą. Reklama dodatkowo podkreśla znaczenie snu w celu skutecznego funkcjonowania, szczególnie w okresie świątecznym.

Kampania będzie obejmowała warsztaty telewizyjne, drukowane, cyfrowe, radiowe, OOH, Ikea Family (program lojalnościowy Ikea) oraz zajęcia BTL, takie jak umieszczanie „Sleep Pods” w znanych centrach handlowych w Hyderabad. Ikea wydała również kampanię radiową, aby rozmawiać o znaczeniu snu w wielu stacjach radiowych w Hyderabad, a jeden z programów radiowych o nazwie „talk talk” przedstawia ekspertka Ikei ds. Wnętrz Mia Olsson, która dzieli się spostrzeżeniami na temat wyposażenia domu z dzwoniącymi.

Nasza kultura bardzo dobrze nagradza, jak najlepiej wykorzystując nasz dzień […] Jak możesz, więc świętować i dobrze się bawić, jeśli nie odpoczywasz wystarczająco każdej nocy? Dlatego w tym świątecznym sezonie my w Ikea prosimy klientów, aby poświęcali czas na spanie i świętowali sen każdego dnia ” – Amitabh Pande, szef marketingu, Ikea India.

Źródło: https://www.thedrum.com/news/2019/10/28/ikea-urges-indians-adopt-healthy-lifestyle-sleeping-well

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *