Coca-Cola podkreśla innowacyjność w kampanii Diet Coke

Coca-Cola promuje nowe smaki dietetycznej coli, w tym „Twisted Strawberry” i „Exotic Mango”.

Wielomilionowa kampania, stworzona przez McCann Worldgroup Europe, rozpoczęła się 17 czerwca i obejmie telewizję, radio i outdoor.

Na reklamie widzimy aktorkę Tanyę Reynolds, która zmaga się z reżyserem na planie, ponieważ instruuje ją, by ożywiła nowe smaki. W serii klipów Reynolds próbuje spełnić trudne zadanie reżysera, w tym próbować naśladować „głos” truskawki i pokazać jej najlepsze „skręcone” ruchy.

Tuuli Turunen, menedżer ds. Marketingu w Diet Coke, mówi: „Ta kampania podkreśla najnowszy przykład tego, jak Diet Coke kontynuuje innowacje i poszerza markę. Kreacja wprowadza elementy „egzotycznych ” i „skręconych nowych smaków” w humorystycznym tonie i jesteśmy bardzo podekscytowani, że Tanya Reynolds stanie na czele kampanii mającej na celu wprowadzenie nowych smaków do życia”.

Dieta Coke przeszła reorganizację w wysokości 10 milionów funtów w lutym 2018 r., Aby skłonić konsumentów do zdrowszych opcji.

Aedamar Howlett, ówczesny dyrektor ds. Marketingu w Coca-Cola GB i Irlandii, przemawiając wyłącznie w tym czasie na Market Week, powiedział: „Jedną z kluczowych rzeczy jest dla nas intensywne inwestowanie w stymulowanie wzrostu wszystkich naszych produktów zero cukru i lekkich napojów i w naszym portfolio.” Plan obejmował przeprojektowanie pakietu i wprowadzenie smaków Exotic Mango i Feisty Cherry. Diet Coke wypuściła Twisted Strawberry w kwietniu tego roku na czas letni.

W ostatnich miesiącach wprowadzono wiele nowych produktów, w tym markę Aquarius i pierwszy napój energetyczny Coca-Cola Energy marki Coke. Częścią zobowiązania firmy jest stanie się „całkowitą firmą produkującą napoje”, zobowiązując się, że 50% wzrostu przychodów w Wielkiej Brytanii będzie pochodziło z innowacji do 2020 roku.

Inspiracja – https://www.marketingweek.com/2019/06/17/diet-coke-campaign-new-flavours/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *