source:https://www.coca-colacompany.com/stories/coca-cola-collaborates-with-diesel-for-a-capsule-collection

https://www.coca-colacompany.com/stories/coca-cola-collaborates-with-diesel-for-a-capsule-collection

Coca-Cola i Diesel stworzyły kolekcję ubrań z recyklingu

W ramach współpracy znane marki Coca-Cola i Diesel stworzyły kolekcję ubrań wykonanych ze zrecyklingowanych butelek. Produkty będą sprzedawane wyłącznie online. Dzięki współpracy obu marek powstała specjalna (Re) Collection, w której skład wchodzą kapsułowe ubrania. Cała kolekcja została wykonana z materiałów takich jak recyklingowany PET z plastikowych butelek i recyklingowana bawełna.

Kolekcja to niesamowita wizja, która łączy codzienną wygodę z ekologią i popkulturą – „Nowoczesna interpretacja estetycznej odzieży codziennej marki Diesel w połączeniu z ikonicznością Coca-Coli”.

Renzo Rosso, założyciel DIESEL, powiedział: „Jako wiodący pionier w branży jeansowej i codziennej, DIESEL zawsze był znany w branży jako innowator. Kolekcja (Re) to współpraca dwóch autentycznych i kultowych marek, które są zaangażowane w bardziej odpowiedzialny biznes. Zainspirowani naszą wizją przyszłości, współpracujemy z Coca-Cola, aby odkrywać nowe metody tworzenia tkanin, jednocześnie stawiając sobie wyzwanie włączenia materiałów z recyklingu do naszych kolekcji.

Co wchodzi w skład kolekcji?

W skład najnowszej kolekcji (Re) Collection wchodzi: Czarny dres z dżerseju, który ma zwężającą się formę, z figlarnymi akcentami kontrastowej czerwieni Coca-Coli, a także sznurkowym detalem dla sportowego luksusu. Kolekcja (Re) zawiera zszywki premium DIESEL x Coca-Cola, w tym bluzy z kapturem, bluzy i t-shirty dostępne w różnych kolorach, w tym czarny, niebieski, szary melanż i biel, a także czapka beanie w czerni i bieli.

Ciekawym dodatkiem jest fakt, że we wspomnianej kolekcji znajdują się również męskie figi pływackie w klasycznej czerni ze sznurkiem w pasie oraz damski strój kąpielowy z wycięciami na plecach w czarno-białych opcjach, oba z logo DIESEL x Coca-Cola.

Kolekcja oficjalnie została zaprezentowana podczas wydarzenia w luksusowym paryskim domu towarowym Galeries Lafayette w trakcie odbywającego się w zeszłym tygodniu Paris Fashion Week.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *