Clickbait Remover sposobem na denerwujące treści na YouTube

Masz dosyć atakujących Cię, agresywnych miniaturek na youtubie? Teraz jest na to rozwiązanie. Clickbait Remover for Youtube jest prostym rozszerzeniem do przeglądarek opartych na silniku Chromium, zdecydowanie zmniejszający „hałas” bijący od materiałów publikowanych na platformie Google.

Ostatnimi czasy youtube jest przepełniony krzykliwymi miniaturkami, napisami oraz tytułami, zachęcające szczególnie młodszych do kliknięcia. Wiele osób takie zjawisko męczy i denerwuje, ponieważ ciężko skupić się na oglądanym filmie lub wybrać interesujący nas kanał.

Jak działa Clickbait Remover for Youtube?

Zamiast tego proponuje bardzo proste rozwiązanie – miniatury umieszczane przez twórców zamienia na losowy kadr z danego filmu, a w całym tytule zamienia wielkie litery na małe, delikatniejsze. Dzięki temu każdy kanał będzie miał taka samą szansą zaistnienia i zwrócenia naszej uwagi treścią, a nie kolorami czy dużymi znakami.

Więcej o narzędziu na https://www.dobreprogramy.pl/Clickbait-Remover-for-YouTube.-Dodatek-do-Google-Chrome-ktory-porzadkuje-YT,News,103073.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *